Aflați câștigătorii Galei Tânărului Actor HOP 2015. LIVE, de la ora 17.00!

LIVE Site-ul uniter.ro va difuza astăzi, de la ora 17.00, spectacolul „Carpathian Garden“, cu Radu Iacoban și Tudor Aaron Istodor, invitat în afara concursului. După spectacol va avea loc „Dezgustibus Parade“, rezultatul unui atelier de mișcare coordonat de Florin Fieroiu, un moment cu cântăreața de jazz Luiza Zan și apoi, în jurul orei 19.00, festivitatea de decernare a premiilor Galei Tânărului Actor HOP 2015.

Aflați câștigătorii Galei Tânărului Actor HOP 2015. LIVE, de la ora 17.00!

Site-ul uniter.ro a transmis Gala Tânărului Actor Hop 2015 în premieră, live, în fiecare zi, începând cu ora 17.00 și v-a invitat să vă votați concurenții preferați. Tot diseară veți afla cine a câștigat la categoriile Individual și Grup premiul „Votul publicului“.

Click pe butonul Play pentru a vedea LIVE toate evenimentele din 11 septembrie de la Costinești

Puteți vedea ce s-a întâmplat în primele 3 zile ale Galei, accesând galeriile foto și galeriile video.

Gala Tânărului Actor HOP, ediţia a 18-a

8-11 septembrie. Vox Maris Grand Resort, Costineşti

Director artistic: Radu Afrim

Juriul: Tudor Chirilă, Radu Jude, Maia Morgenstern, Iuliana Vîlsan, Luiza Zan