Echipa

Echipa UNITER:

Ion Caramitru
Preşedinte UNITER

Aura Corbeanu
Vicepreşedinte executiv
E-mail: aura@uniter.ro, office@uniter.ro

Carmen Marinescu
Director economic
E-mail: carmen@uniter.ro

Corina Gherleanu
Coordonator financiar
E-mail: corina@uniter.ro

Doina Lupu
Director programe
E-mail: doina@uniter.ro

Maria Morar
PR coordinator
E-mail: mariam@uniter.ro

Pamela Bojog-Pricopie
Departament PR şi relaţii internaţionale
E-mail: pamela@uniter.ro

Simona Stoica
Departament relaţii interne
E-mail: simona@uniter.ro

Elena Popescu
Redactor şef, Editura UNITEXT
E-mail: unitext@uniter.ro

Mihaela Sasarman
Director Casa Artistilor
E-mail: mihaela@uniter.ro

Gina Despa
Asistenta sociala
E-mail: casa_artistilor@uniter.ro

Lavinia Alexandru

Secretariat

E-mail: lavinia@uniter.ro

Dan Boicea

Coordonator site-uri şi Social Media

www.uniter.ro / www.fnt.ro

E-mail: dan.boicea@gmail.com